Menu

ВСП "Нікопольський фаховий коледж" 

ДДАЕУ

Список рекомендованих на зарахування

208 "Агроінженерія"

 

Бюджетне фінансування (бюджет)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал
1 Федів Б.І. 256
2 Кальніченко К.П. 248
3 Алавердян Ю.Р. 238
4 Прильопа К.М. 235
5 Опалатенко В.О. 230

 

За кошти фізичних або юридичних осіб (контракт)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал
6 Понікарчик В.П. 226
7 Холод Б.В. 224
8 Бабіченко В.С. 220
9 Куценко В.С. 218

 

 

Список рекомендованих на зарахування

208 "Агроінженерія"

Бюджетне фінансування (бюджет)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
1 Григус Євген Юрійович 478  
2 Зуєв Максим Олександрович 474,75  
3 Зінковський Артем Олександрович 450,25  
4 Білай Микита Сергійович 436,75  
5 Швець Максим Вячеславович 427  

За кошти фізичних або юридичних осіб (контракт)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
6 Бобренок Іван Володимирович 449,4  
7 Спіров Ігор Станіславович 420,788  
8 Гультяєв Іван Іванович 418,425  
9 Руденко Євген Михайлович 415,75  
10 Доброродній Павло Андрійович 389  
11 Єгоров Андрій Сергійович 388  
12 Закревський Максим Ігорович 381  
13 Братков Олег Євгенович 364  

 

193 "Геодезія та землеустрій"

Бюджетне фінансування (бюджет)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
1 Стрижак Артем Андрійович 446 Квота - 1
2 Скорик Артем Дмитрович 554,75  

  За кошти фізичних або юридичних осіб (контракт)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
3 Соловей Єлизавета Сергіївна 418,75  

 

207 "Водні біоресурси та аквакультура"

  За кошти фізичних або юридичних осіб (контракт)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
1  Кицюк Давид Іванович  464  
2  Силін Сергій Петрович  439  
3  Гомоля Іван Русланович  373  

 

 

Список рекомендованих на зарахування

208 "Агроінженерія"

Бюджетне фінансування (бюджет)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
1 Назаров Сергій Сергійович 416 Квота - 1
2 Гончаренко Сергій Миколайович 366 Квота - 1
3 Бачурін Максим Сергійович 538  
4 Калашник Олег Сергійович 533,4  
5 Корсун Вадим Григорович 530  
6 Антонов Олександр Сергійович 530  
7 Бондар Іван Денисович 521  
8 Саприкін Геннадій Григорович 516  
9 Никифоров Ілля Миколайович 515  
10 Дуда Володимир Володимирович 513  
11 Мелентьєв Данііл Олександрович 513  
12 Міненко Вадим Олександрович 509  
13 Петлицький Олександр Олександрович 508  
14 Скоп Данило Васильович 505  
15 Мостовенко Ігор Олегович 505  
16 Гонтар Андрій Олександрович 493  
17 Обрєзков Микола Анатолійович 492,45  
18 Мосур Павло Володимирович 492  
19 Грибонос Максим Олександрович 489  
20 Ємченко Богдан Володимирович 485,1  
21 Іващенко Владислав Олександрович 485  
22 Ібрагімов Степан Юсіфович 485  
23 Кравченко Денис Анатолійович 483  
24 Каїрський Гліб Олександрович 481  
25 Величко Вадим Валерійович 476,7  
26 Дорошенко Денис Олександрович 475  
27 Ляшенко Кирило Володимирович 475  
28 Ткаченко Микита Антонович 474  
29 Зозуля Самуїл Анатолійович 468  
30 Кинчевський Кирило Леонідович 467  
31 Легкодух Владислав Євгенійович 466  
32 Стернард Дмитро Юрійович 466  
33 Перехрест Олександр Петрович 462  
34 Тюмкін Артур Вікторович 461  
35 Данильченко Костянтин Геннадійович 457  
36 Шапошник Дмитро Вадимович 452  
37 Смолкотін Станіслав Олексійович 445  
38 Лутков Андрій Васильович 442  
39 Захаров Антон Янович 440  
40 Мізін Вадимир Денисович 431  

За кошти фізичних або юридичних осіб (контракт)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
41 Труфанов Олександр Костянтинович 429  
42 Якимець Андрій Максимович 429  
43 Жураковський В`ячеслав Віталійович 425  
44 Дашко Олександр Олександрович 423,15  
45 Смирних Владислав Віталійович 423  
46 Мірошниченко Андрій Андрійович 422  
47 Радченко Данило Павлович 414  
48 Кисленко Максим Євгенійович 408  
49 Стецюк Іван Олександрович 408  
50 Устінов Нікіта Павлович 407  
51 Лось Владислав Євгенович 406  
52 Шовкута Роман Вікторович 398  
53 Бакаленко Руслан Юрійович 396  
54 Зубєхін Роман Володимирович 384  
55 Алмаз Кирило Артемович 383  
56 Рагулін Віктор Вікторович 379  
57 Торочко Роман Русланович 372  
58 Єрьоменко Дмитрій Геннадійович 370  
59 Павлов Костянтин Володимирович 368  

 

193 "Геодезія та землеустрій"

Бюджетне фінансування (бюджет)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
1 Шейко Володимир Миколайович 517 Квота - 1
2 Дрога Софія Олександрівна 500  
3 Божко Ярослав Сергійович 476  
4 Бушуєва Юлія Олексіївна 463  
5 Губа Марина Олександрівна 459  

  За кошти фізичних або юридичних осіб (контракт)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
6 Козак Анастасія Сергіївна 454  
7 Марчук Юлія Дмитрівна 451  

 

207 "Водні біоресурси та аквакультура"

Бюджетне фінансування (бюджет)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
1 Кияниця Єгор Віталійович 404 Квота - 1
2 Колосов Ярослав Костянтинович 547  
3 Бушев Владислав Євгенович 495  
4 Скиба Олександр Володимирович 432  
5 Якимець Андрій Максимович 429  

 

 

Go to top