Menu

ВСП "Нікопольський фаховий коледж" 

ДДАЕУ

Інтернет-ресурси, які допоможуть у підготовці до ЗНО з української мови:

 

http://testportal.gov.ua – Український центр оцінювання якості освіти [Електронний ресурс]

http://zno.osvita.ua/ – тести ЗНО минулих років онлайн, перевага – можливість одразу почитати коментар: тема, правило, правильна відповідь, http://zno.osvita.ua/ukrainian/ – за роками.

http://shevchenko.ukrlib.com.ua – інтерактивна біографія Тараса Шевченка.

http://natalianemirovska.blogspot.com – міні-тест до ЗНО. «Неймовірна двадцятка «Завдання з української мови та літератури» (персональний блог вчителя).

http://all4zno.net – фільми on-line з української літератури відповідно до програми ЗНО.

https://vintest.org.ua/library.aspx – електронна бібліотека з української літератури.

https://www.facebook.com/groups/212137006352231/ – Student ZNO club! група у Facebook: Підготовка до ЗНО з української мови і літератури для студентів коледжів і технікумів.

 

Посібники для підготовки до ЗНО, схвалені комісією з української мови Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах, а також посібники для закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів:

- Авраменко О.М., Блажко М.Б. Українська мова та література: Довідник: завдання в тестовій формі. І частина. К.: Грамота, 2018. 552с.

- Авраменко О.М., Українська мова та література: збірник завдань у тестовій формі. ІІ частина. К.: Грамота, 2017. 80с.

- Антонюк Т.М., Стрижаковська О.С., Авдіковська Л.М. Українська мова: навчальний посібник для студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Чернівці: ДрукАрт, 2014. 344с.

- Антонюк Т.М., Борис Л.М., Швець О.П. Українська література: навчальний посібник для студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Чернівці: ДрукАрт, 2015. 504с.

Go to top