Menu

ВСП "Нікопольський фаховий коледж" 

ДДАЕУ

bg header 2

 

         Керівник гуртка - Данилов Юрій Ігорович

 

       Вихованці гуртка «Акваріумний світ!» під керівництвом Данилова Юрія Ігоровича поглиблюють свої знання з дисциплін спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура», оволодівають  практичними навичками створення та утримання акваріумів різних типів. Захоплення акваріумістикою позитивно впливає на студентів, робота з догляду за акваріумом навчає їх відповідальності, розвиває інтерес і допомагає досягати поставлених цілей. 

       Мета роботи гуртка - створення умов для творчої самореалізації та професійного самовизначення студентів у процесі вивчення гідробіонтів, які утримуються в акваріумах. 

        У роботі гуртка беруть участь кращі студенти всіх курсів спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура», а також всі охочі студенти інших спеціальностей. Гуртківці під керівництвом Данилова Ю. І. створили справжню лабораторію акваріумістики. Вони власноруч виготовляли акваріуми, облаштовували їх. Нині у арсеналі гуртка понад 15 акваріумів. У акваріумах мешкають креветки та різні види рибок: гурамі (мармурові, перлинні, сонячні, голубі), мечоносці, гупі, малінезії, соми, анцитруси, малавійські цихліди, золоті рибки, піцилії, барбуси (суматранські, вогняні) та багато інших. Крім цього, є равлики, червоновухі черепахи, річкові раки та молюски.

       Члени гуртка вивчають особливості утримання риб в акваріумі, визначають оптимальний об'єм води для однієї риби, розрізняють види риб, які несумісні для утримання в одному акваріумі, практично освоюють принципи годування риб та догляд за ними. До обов’язків гуртківців також входить виловлювання, зберігання та розведення живих кормів, заготівля сухих кормів.

CAM01313
CAM01337
   

 bg footer

Go to top