Menu

ВСП "Нікопольський фаховий коледж" 

ДДАЕУ

         Керівник гуртка -  Чава Ганна Федорівна

 

       Головна мета роботи гуртка іноземної мови «Олімпус» – це формування навичок іншомовного спілкування, оскільки володіння іноземною мовою - це можливість впевнено дивитись у майбутнє, вдосконалення професійної компетентності і затребуваність на ринку праці. Загально відомим є факт, що вивчення іноземної мови полягає у формуванні чотирьох основних видів мовленнєвої діяльності (читання, письмо, аудіювання, говоріння). Тому розвиток комунікативних навичок супроводжується формуванням граматичних навичок, розвитком фонематичного слуху,  розширення словникового запасу.

      Неможливо вчити англійську мову і не знайомитись із культурою та традиціями англомовних країн. Це саме той плацдарм, що дозволяє реалізовувати не лише основні навчальні цілі, а й виховувати повагу до іноземної культури, розвивати пізнавальний інтерес. Спільно зі студентами було складено календар свят і, дотримуючись його, відбувається пошук інформації та дослідження певних питань. Особливо цікавими для ознайомлення є такі події, як День подяки, День всіх святих (Halloween), Різдво, Поетичні вечори. При роботі над темою перед студентами немає жодних обмежень, використовуються будь-які ресурси. Під час занять здійснюється обмін інформацією, демонструються презентації, зачитуються реферати і доповіді. 

         Робота гуртка дає свої плоди і є ефективним способом навчання студентів, що має підтвердження під час занять з іноземної мови.

vrqB5idtM44

 

AYM1dHs L9o

 

PHBWC0 DXac ZFyVLW0 mqc

 

 

Go to top