Menu

ВСП "Нікопольський фаховий коледж" 

ДДАЕУ

     Керівник гуртка - Улицька Наталія Анатоліївна

 

      Кожен рік відповідно до програми технічних дисциплін працює гурток «Метал» спеціальності «Агроінженерія» студентів ІІ курсів і групи АІП. Керівником гуртка «Метал» є Улицька Наталія Анатоліївна. Вона залучає всіх зацікавлених юних механіків до пізнання техніки, вивчення старих і новітніх технологій обробітку матеріалів, вивчення металорізальних інструментів і обладнання, що допомагають в обробці матеріалів. Разом зі студентами викладач пізнає світ металу і новітніх альтернативних конструкцій. Студенти із задоволенням відвідують гурток «Метал», на заняттях якого моделюють нові конструкції, пристрої тощо.

     Мета гуртка: теоретично і практично поглибити знання з дисциплін «Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів», «Взаємозамінність, стандартизація, технічні вимірювання», «Загальна електротехніка з основами автоматики» , «Технічна механіка».

      З метою покращення знань і пізнання нових технологій в обладнанні викладач Улицька Н.А. завжди пропонує на  ІІ курсі для механіків екскурсії на підприємства м. Нікополь: «Нікотьюб Інтерпайп», Кранобудівний завод, Механічний цех, СТО «Трубосталь», аграрні сучасні господарства - “Агросоюз” Павлоградського району тощо. Студенти залюбки відвідують ці екскурсії, вчаться новому, пізнають техніку в експлуатації та ремонті, знайомляться з виробничим процесом як майбутні фахівці.

       У майстерні коледжу відповідно до програми студенти вивчають дільниці токарної, фрезерної, свердлильної справи, дільниці зварювальну  та слюсарну. Для поглиблення знань, отриманих під час вивчення предмету «Матеріалознавство і ТКМ», Улицька Н.А. підтримує тісний зв'язок з виробничою майстернею. Це підтримка в технічній літературі, довідниках, інструментах, приладах тощо. Гуртківці більше приділяють увагу технічним дисциплінам і, як зразкові студенти, оформляють реферати на теми щодо сучасного обладнання («Шумоізоляція»), сучасних альтернативних видів енергії («Біодизель», «Сонячні батареї», «Вітряні станції», «Машини, що працюють на водні»). З метою обміну інформацією студенти роблять доповіді і беруть участь у конференції «Альтернативні види енергії», вікторині на кращого знавця дисципліни «Матеріалознавство і ТКМ».

Група ЕРМ 3 15 СТО Трубосталь 2016

 

IMG 20160416 073517

 

Матеріалознавство практика ІІ курс

 

IMG 20170221 142050 IMG 20160906 080038

 

 

Go to top