Menu

ВСП "Нікопольський фаховий коледж" 

ДДАЕУ

 

       Не можна вважати себе повноцінним громадянином своєї країни, якщо не знаєш її минулого. Викладачі Нікопольського коледжу завжди ставили за мету виховання патріотичних почуттів студентів, поваги до рідної землі. З метою виховання громадянськості, патріотизму в нашому навчальному закладі було створено краєзнавчий музей.

          Завданнями музею є:

  • залучення студентів до краєзнавчої та пошуково-дослідницької діяльності;
  • дбайливе ставлення до історичної спадщини краю;
  • формування почуття гордості за свій рідний край.

      Профіль музею – етнографічний. Експозиція відображає особливості побуту та народної творчості нашого краю. Серед експонатів чільне місце посідають предмети селянського побуту, зразки одягу, посуд, знаряддя праці, рушники, тощо.

       Як і в давні часи, на чільному місці в нашій музейній кімнаті розміщено піч-годувальницю. Вона – центр житла, його душа. Де тепло – там і добро, і достаток, і злагода.

        Поруч із експонатами, що відображають душу українського народу, розмістилась експозиція тривожних часів для всього світу та, особливо, України. Друга Світова війна лишила страшний слід в житті кожного українця. 

      Експонати нашого музею розміщені за хронологічним принципом і, минувши експонати часів Другої Світової, переходимо до епохи Радянського Союзу та того, що тривожить Україну сьогодні – АТО.

      Експозиція постійно поповнюється новими експонатами. Велика робота, яка проводиться в музеї, позитивно впливає на розвиток студентської свідомості. Пошукова робота допомагає краще знати історію рідного краю, вивчати минуле і теперішнє, вчитися працювати на благо України, рости гідними патріотами своєї держави.

 

Go to top