Menu

ВСП "Нікопольський фаховий коледж" 

ДДАЕУ

     До Дня пам'яті та примирення у ВСП "Нікопольський фаховий коледж ДДАЕУ" пройшов ряд виховних заходів національно-патріотичного спрямування.

     10 травня 2023 року для студентів І та II курсів була організована лекція "Нікопольщина в роки радянсько-німецької війни (1941-1945)". В.о. директора Череп Олексій Миколайович зазначив, що Україна 8 травня доєднується до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні та закликав вшанувати пам'ять загиблих хвилиною мовчання.  
         Лектором заходу був кандидат історичних наук, викладач вищої кваліфікаційної категорії, методист, директор ВСП "Верхньодніпровський фаховий коледж ДДАЕУ" Зелений Володимир Миколайович, який розповів про окупацію Нікопольщини нацистськими військами 1941 року, партизанський рух, визвольні операції радянських військ 1943-1944 років, а також провів аналогію між минулим та сучасністю, між нацизмом та рашизмом, між окупаційною війною Німеччини та росії.
       
     З 8 до 11 травня керівники груп III курсу провели виховні години До Дня пам'яті та примирення під гаслом "Ніколи знову!"
     
     
     
     

 


     04 травня 2023 року на базі  ВСП "Нікопольський фаховий коледж УДУНТ"  відбулось онлайн засідання регіонального методичного об'єднання викладачів з дисциплін "Технічна механіка" та "Інженерна графіка". У ньому взяли участь Романій Сергій Іванович, Улицька Наталія Анатоліївна, Білецький Геннадій Вікторович, Чижов Віктор Русланович, Сомкіна Ніла Олександрівна. На засіданні обговорювалися проблеми впровадження дистанційного навчання, участь студентів у конференціях та вікторинах, використання технічних засобів навчання під час вивчення дисциплін "Технічна механіка" та "Інженерна графіка", можливості на майбутнє. 

 

   

 


     З 25 квітня до 03 травня 2023 року викладач дисципліни «Матеріалознавство і ТКМ» Улицька Наталія Анатоліївна провела серед студентів II курсу дистанційно пізнавально-наукову гру-квест «ТОР». Завдання квесту охоплювали не одну дисципліну «Матеріалознавство і ТКМ», а комплекс раніше освоєних предметів: хімію, фізику, математику, природознавство та ін. Квест, крім пізнавально-наукової мети, підтримує патріотичний дух студентів, дає можливість охопити великий об'єм матеріалу, спираючись на знання студентів, зацікавити їх. 
       
     Найактивнішими у квесті були студенти, які отримали молот Тора: 
 
АІ-1-21 - Бачурін Максим, Жураковський В’ячеслав, Іващенко Владислав, Каїрський Гліб;
АІ-2-21 - Дорошенко Денис, Корсун Вадим, Кравченко Денис, Мосур Павло, Назаров Сергій;
АІ-3-21 - Гонтар Андрій, Ляшенко Кирило, Міненко Вадим, Петлицький Олександр, Смолкотін Станіслав.
 
 
     

 


     Протягом квітня Білецька Ольга Валеріївна провела конкурс презентацій з дисципліни "Сімейно-побутова культура" на теми "Війна і суспільство", "Війна і сім'я", у якому взяли участь студенти груп АІС-5-20, ВБА-1-20, ВБАС-2-21. Найактивнішими учасниками конкурсу були Повстянко Вадим, Лисенко Олександр, Перепадя Андрій, Зайцева Вікторія, Шилов Данило, Фандєєв Даніїл, Кицюк Давид, Чорноморець Богдан

     Всі презентації є актуальними, відображають біль, який принесла війна у студентські родини.

 

 

Go to top