Menu

Нікопольський коледж

ДДАЕУ

Список рекомендованих на зарахування

 

208 "Агроінженерія"

на базі  диплома кваліфікованого робітника 

Бюджетне фінансування (бюджет)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал
1 Ревпусов Олексій Юрійович 268
2 Давиденко Володимир Володимирович 258
3 Ромашов Юрій Валерійович 258
4 Мосур Іван Миколайович 250
5 Бистрицький Віталій Сергійович 246

 

208 "Агроінженерія"

на базі ПЗСО

Бюджетне фінансування (бюджет)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал
1 Плєшивенко Ольга Миколаївна 434
2 Гончаренко Юлія Сергіївна 412
3 Грек Микола Миколайович 412
4 Філатьєв Олександр Олександрович 410
5 Багно Дмитро Костянтинович 410

 

За кошти фізичних або юридичних осіб (контракт)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал
6 Алімов Святослав Ігорович 409
7 Марченко Михайло Миколайович 402
8 Рибалко Євгеній Володимирович 401
9 Долдонов Костянтин Олександрович 391
10 Маловик Олександр Олександрович 383
11 Марченко Марина Сергіївна 368
12 Шепотинник Віктор Сергійович 357
13 Забігайло Олег Юрійович 352
14 Кондратенко Владислав Сергійович 348
15 Балабуха Євгеній Сергійович 338

 

193 "Геодезія та землеустрій"

  За кошти фізичних або юридичних осіб (контракт)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал
1 Ломака Юлія Віталіївна 434
2 Калашник Оксана Вікторівна 420
3 Савченко Ілля Володимирович 380
4 Соболенко Надія Олександрівна 356

 

 

208 «Агроінженерія»

Група АІКз-1

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

200-бальна система

1

Мосур І.М.

132

2

Бистрицький В.С.

130

3

Давиденко В.В.

136

4

Ревпусов О.Ю.

136

5

Ромашов Ю.В.

122

208 «Агроінженерія»

Група АІз-1

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

200-бальна система

1

Алімов С.І.

112

2

Багно Д.К.

136

3

Балабуха Є.С.

108

4

Гончаренко Ю.С.

126

5

Грек М.М.

130

6

Долдонов К.О.

110

7

Забігайло О.Ю.

105

8

Кондратенко В.С.

105

9

Маловик О.О.

111

10

Марченко М.М.

110

11

Марченко М.С.

110

12

Плєшивенко О.М.

128

13

Рибалко Є.В.

120

14

Філатьєв О.О.

130

15

Шепотинник В.С.

110

 

193 «Геодезія та землеустрій»

Група ГЗз - 1

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

200-бальна система

1

Калашник О.В.

134

2

Соболенко Н.О.

108

3

Савченко І.В.

122

4

Ломака Ю.В.

130

 

208 «Агроінженерія»

Група АІз-1

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

200-бальна система

1

Алімов С.І.

104

2

Багно Д.К.

144

3

Балабуха Є.С.

104

4

Гончаренко Ю.С.

136

5

Грек М.М.

136

6

Долдонов К.О.

130

7

Забігайло О.Ю.

104

8

Кондратенко В.С.

108

9

Маловик О.О.

116

10

Марченко М.М.

132

11

Марченко М.С.

112

12

Плєшивенко О.М.

136

13

Рибалко Є.В.

108

14

Філатьєв О.О.

136

15

Шепотинник В.С.

116

 

Група АІКз -1

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

200-бальна система

1

Мосур І.М.

118

2

Бистрицький В.С.

116

3

Давиденко В.В.

122

4

Ревпусов О.Ю.

132

5

Ромашов Ю.В.

136

 

193 «Геодезія та землеустрій»

Група ГЗз - 1

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

200-бальна система

1

Калашник О.В.

116

2

Соболенко Н.О.

108

3

Савченко І.В.

116

4

Ломака Ю.В.

132

 

Go to top