Menu

ВСП "Нікопольський фаховий коледж" 

ДДАЕУ

10 років тому, в лютому 2014 року, Російська Федерація розв’язала війну проти України. Ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей. До 24 лютого 2022 року основні події сучасної російсько-української війни з різною інтенсивністю бойових дій точилися на сході нашої країни. Хоча протистояння російській гібридній агресії та впливу в різних сферах відбувалося не тільки на лінії фронту, а й на всій території України.
Здійснивши 24 лютого 2022 року повномасштабне вторгнення в Україну, Кремль хотів остаточно знищити військовим шляхом українську державу та ідентичність. Цей напад завдав підступного удару міжнародному світопорядкові, створеному після Другої світової війни, підірвав стабільність не лише Європи, а й глобальної безпеки загалом. 

26 лютого 2024 року завідувачка бібліотеки Пінчук Аліна Віталіївна провела виховну годину до 10-річчя від початку російсько-української війни та до другої річниці повномасштабного вторгнення. Не оминула доповідачка і вшанування Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.
 

 

З 19 до 26 лютого 2024 року викладач дисципліни «Матеріалознавство і ТКМ» Улицька Наталія Анатоліївна провела серед студентів II курсу дистанційно пізнавально-наукову гру-квест «ТОР». Завдання квесту охоплювали не одну дисципліну «Матеріалознавство і ТКМ», а комплекс раніше освоєних предметів: хімію, фізику, математику, природознавство та ін. Квест, крім пізнавально-наукової мети, підтримує патріотичний дух студентів, дає можливість охопити великий об'єм матеріалу, спираючись на знання студентів, зацікавити їх.

Найактивнішими у квесті були студенти, які отримали молот Тора:

АІ-1-22 - Александров Сергій, Середенко Дмитро, Зінаков Кирило, Борунов Даніїл;

АІ-2-22 - Голобородько Віталій, Пізняк Михайло, Сувид Данило

 


 

20 лютого щорічно відзначається День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні".
20 лютого 2024 року завідувачка бібліотеки Пінчук Аліна Віталіївна провела виховну годину до Дня Героїв Небесної Сотні. До проведення долучилися також керівники груп. 
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, відстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Події того дня стали кульмінацією Революції Гідності. За неповернення до пострадянської моделі відносин між владою та суспільством, відмову від "багатовекторності" у зовнішньополітичному курсі, утвердження розвитку України як демократичної європейської країни заплачено дуже велику ціну – людські життя.
Із метою вшанування пам’яті громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України, завдяки яким було змінено хід історії нашої держави, встановлено День Героїв Небесної Сотні.
 
   

 

13 лютого 2024 року відбувся захист дипломних проєктів спеціальності "Агроінженерія" заочної форми навчання.

Бажаємо успіхів випускникам!
 
     

 

     З 29.01 по 3.02 проходив Олімпійський тиждень з нагоди підтримки збірної команди України, яка брала участь в IV Юнацьких Зимових Олімпійських іграх 2024 у Кореї.

     Серед студентів коледжу були проведені просвітницькі та рухові активності: Олімпійський урок, присвячений IV Юнацьким Зимовим Олімпійським іграм 2024, конкурс малюнків і презентацій на Олімпійську тематику, та визначення рекорду коледжу у виконанні комплексної фізичної вправи на витривалість. Загальна кількість студентів, які взяли участь у цих активностях – 54 студенти. З них 18 студентів виконали комплексну вправу, 6 студентів зробили презентації та 3 студенти намалювали малюнки.

     Найактивніше долучилася до активностей група АІС-5-22.

     Серед малюнків найкращими були: Скиба О. гр. ВБА-1-21, Кривченко Ю., гр..АІС 5-22

     Кращі презентації у студентів: Василенко Михайло – АІС 5-22, Булава Катя – ВБА-1-22

     Рекордсменами з виконання комплексної вправи стали наступні студенти:

1 місце – Шевченко Ілля – АІС-5-22

2 місце – Жураковський В'ячеслав – АІ-1-21

3 місце – Дорошенко Денис – АІ-2-21

    Підсумковий етап проходив у ВСП "Нікопольський фаховий коледж УДУНТ" серед трьох коледжів (ВСП "Нікопольський фаховий коледж ДДАЕУ", ВСП "Нікопольський фаховий коледж УДУНТ" та КЗ "Нікопольський фаховий медичний коледж" ДОР" Наш коледж отримав відзнаку за активну участь у регіональному челенджі. А також студенти зайняли:

І місце у конкурсі презентацій - Василенко Михайло – АІС 5-22

ІІІ місце з виконання комплексної вправи - Шевченко Ілля – АІС-5-22

 

 

 

Go to top