Menu

ВСП "Нікопольський фаховий коледж" 

ДДАЕУ

208 «Агроінженерія»

Група АІз-1

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

200-бальна система

1

Алімов С.І.

104

2

Багно Д.К.

144

3

Балабуха Є.С.

104

4

Гончаренко Ю.С.

136

5

Грек М.М.

136

6

Долдонов К.О.

130

7

Забігайло О.Ю.

104

8

Кондратенко В.С.

108

9

Маловик О.О.

116

10

Марченко М.М.

132

11

Марченко М.С.

112

12

Плєшивенко О.М.

136

13

Рибалко Є.В.

108

14

Філатьєв О.О.

136

15

Шепотинник В.С.

116

 

Група АІКз -1

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

200-бальна система

1

Мосур І.М.

118

2

Бистрицький В.С.

116

3

Давиденко В.В.

122

4

Ревпусов О.Ю.

132

5

Ромашов Ю.В.

136

 

193 «Геодезія та землеустрій»

Група ГЗз - 1

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

200-бальна система

1

Калашник О.В.

116

2

Соболенко Н.О.

108

3

Савченко І.В.

116

4

Ломака Ю.В.

132

 

Список рекомендованих на зарахування

208 "Агроінженерія"

 

Бюджетне фінансування (бюджет)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал
1 Федів Б.І. 256
2 Кальніченко К.П. 248
3 Алавердян Ю.Р. 238
4 Прильопа К.М. 235
5 Опалатенко В.О. 230

 

За кошти фізичних або юридичних осіб (контракт)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал
6 Понікарчик В.П. 226
7 Холод Б.В. 224
8 Бабіченко В.С. 220
9 Куценко В.С. 218

 

 

Список рекомендованих на зарахування

208 "Агроінженерія"

Бюджетне фінансування (бюджет)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
1 Григус Євген Юрійович 478  
2 Зуєв Максим Олександрович 474,75  
3 Зінковський Артем Олександрович 450,25  
4 Білай Микита Сергійович 436,75  
5 Швець Максим Вячеславович 427  

За кошти фізичних або юридичних осіб (контракт)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
6 Бобренок Іван Володимирович 449,4  
7 Спіров Ігор Станіславович 420,788  
8 Гультяєв Іван Іванович 418,425  
9 Руденко Євген Михайлович 415,75  
10 Доброродній Павло Андрійович 389  
11 Єгоров Андрій Сергійович 388  
12 Закревський Максим Ігорович 381  
13 Братков Олег Євгенович 364  

 

193 "Геодезія та землеустрій"

Бюджетне фінансування (бюджет)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
1 Стрижак Артем Андрійович 446 Квота - 1
2 Скорик Артем Дмитрович 554,75  

  За кошти фізичних або юридичних осіб (контракт)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
3 Соловей Єлизавета Сергіївна 418,75  

 

207 "Водні біоресурси та аквакультура"

  За кошти фізичних або юридичних осіб (контракт)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
1  Кицюк Давид Іванович  464  
2  Силін Сергій Петрович  439  
3  Гомоля Іван Русланович  373  

 

 

Go to top