Список рекомендованих на зарахування
208 "Агроінженерія"
на базі диплома кваліфікованого робітника
Бюджетне фінансування (бюджет)
№ п/п | Прізвище, ім'я, побатькові вступника | Конкурсний бал |
1 | Ревпусов Олексій Юрійович | 268 |
2 | Давиденко Володимир Володимирович | 258 |
3 | Ромашов Юрій Валерійович | 258 |
4 | Мосур Іван Миколайович | 250 |
5 | Бистрицький Віталій Сергійович | 246 |
208 "Агроінженерія"
на базі ПЗСО
Бюджетне фінансування (бюджет)
№ п/п | Прізвище, ім'я, побатькові вступника | Конкурсний бал |
1 | Плєшивенко Ольга Миколаївна | 434 |
2 | Гончаренко Юлія Сергіївна | 412 |
3 | Грек Микола Миколайович | 412 |
4 | Філатьєв Олександр Олександрович | 410 |
5 | Багно Дмитро Костянтинович | 410 |
За кошти фізичних або юридичних осіб (контракт)
№ п/п | Прізвище, ім'я, побатькові вступника | Конкурсний бал |
6 | Алімов Святослав Ігорович | 409 |
7 | Марченко Михайло Миколайович | 402 |
8 | Рибалко Євгеній Володимирович | 401 |
9 | Долдонов Костянтин Олександрович | 391 |
10 | Маловик Олександр Олександрович | 383 |
11 | Марченко Марина Сергіївна | 368 |
12 | Шепотинник Віктор Сергійович | 357 |
13 | Забігайло Олег Юрійович | 352 |
14 | Кондратенко Владислав Сергійович | 348 |
15 | Балабуха Євгеній Сергійович | 338 |
193 "Геодезія та землеустрій"
За кошти фізичних або юридичних осіб (контракт)
№ п/п | Прізвище, ім'я, побатькові вступника | Конкурсний бал |
1 | Ломака Юлія Віталіївна | 434 |
2 | Калашник Оксана Вікторівна | 420 |
3 | Савченко Ілля Володимирович | 380 |
4 | Соболенко Надія Олександрівна | 356 |
Агроінженерія 1 курс (АІ-1-21, АІ-2-21, АІ-3-21)
Агроінженерія (зі скороченим терміном навчання) 1 курс (АІК-4-21)
Агроінженерія (ПЗСО) 1 курс (АІС-5-21)
Водні біоресурси та аквакультура 1 курс (ВБА-1-21)
Водні біоресурси та аквакультура (ПЗСО) 1 курс (ВБАС-2-21)
Геодезія та землеустрій 1 курс (ГЗ-1-21)
Геодезія та землеустрій (ПЗСО) 1 курс (ГЗС-2-21)
208 «Агроінженерія»
Група АІКз-1
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів |
200-бальна система |
||
1 |
Мосур І.М. |
132 |
2 |
Бистрицький В.С. |
130 |
3 |
Давиденко В.В. |
136 |
4 |
Ревпусов О.Ю. |
136 |
5 |
Ромашов Ю.В. |
122 |
208 «Агроінженерія»
Група АІз-1
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів |
200-бальна система |
||
1 |
Алімов С.І. |
112 |
2 |
Багно Д.К. |
136 |
3 |
Балабуха Є.С. |
108 |
4 |
Гончаренко Ю.С. |
126 |
5 |
Грек М.М. |
130 |
6 |
Долдонов К.О. |
110 |
7 |
Забігайло О.Ю. |
105 |
8 |
Кондратенко В.С. |
105 |
9 |
Маловик О.О. |
111 |
10 |
Марченко М.М. |
110 |
11 |
Марченко М.С. |
110 |
12 |
Плєшивенко О.М. |
128 |
13 |
Рибалко Є.В. |
120 |
14 |
Філатьєв О.О. |
130 |
15 |
Шепотинник В.С. |
110 |
193 «Геодезія та землеустрій»
Група ГЗз - 1
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів |
200-бальна система |
||
1 |
Калашник О.В. |
134 |
2 |
Соболенко Н.О. |
108 |
3 |
Савченко І.В. |
122 |
4 |
Ломака Ю.В. |
130 |
208 «Агроінженерія»
Група АІз-1
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів |
200-бальна система |
||
1 |
Алімов С.І. |
104 |
2 |
Багно Д.К. |
144 |
3 |
Балабуха Є.С. |
104 |
4 |
Гончаренко Ю.С. |
136 |
5 |
Грек М.М. |
136 |
6 |
Долдонов К.О. |
130 |
7 |
Забігайло О.Ю. |
104 |
8 |
Кондратенко В.С. |
108 |
9 |
Маловик О.О. |
116 |
10 |
Марченко М.М. |
132 |
11 |
Марченко М.С. |
112 |
12 |
Плєшивенко О.М. |
136 |
13 |
Рибалко Є.В. |
108 |
14 |
Філатьєв О.О. |
136 |
15 |
Шепотинник В.С. |
116 |
Група АІКз -1
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів |
200-бальна система |
||
1 |
Мосур І.М. |
118 |
2 |
Бистрицький В.С. |
116 |
3 |
Давиденко В.В. |
122 |
4 |
Ревпусов О.Ю. |
132 |
5 |
Ромашов Ю.В. |
136 |
193 «Геодезія та землеустрій»
Група ГЗз - 1
№ з/п |
Прізвище, ім’я та по батькові вступника |
Кількість балів |
200-бальна система |
||
1 |
Калашник О.В. |
116 |
2 |
Соболенко Н.О. |
108 |
3 |
Савченко І.В. |
116 |
4 |
Ломака Ю.В. |
132 |