Menu

ВСП "Нікопольський фаховий коледж" 

ДДАЕУ

     До Дня пам'яті та примирення у ВСП "Нікопольський фаховий коледж ДДАЕУ" пройшов ряд виховних заходів національно-патріотичного спрямування.

     10 травня 2023 року для студентів І та II курсів була організована лекція "Нікопольщина в роки радянсько-німецької війни (1941-1945)". В.о. директора Череп Олексій Миколайович зазначив, що Україна 8 травня доєднується до європейської традиції відзначення перемоги у Другій світовій війні та закликав вшанувати пам'ять загиблих хвилиною мовчання.  
         Лектором заходу був кандидат історичних наук, викладач вищої кваліфікаційної категорії, методист, директор ВСП "Верхньодніпровський фаховий коледж ДДАЕУ" Зелений Володимир Миколайович, який розповів про окупацію Нікопольщини нацистськими військами 1941 року, партизанський рух, визвольні операції радянських військ 1943-1944 років, а також провів аналогію між минулим та сучасністю, між нацизмом та рашизмом, між окупаційною війною Німеччини та росії.
       
     З 8 до 11 травня керівники груп III курсу провели виховні години До Дня пам'яті та примирення під гаслом "Ніколи знову!"
     
     
     
     

 


Go to top