Menu

Нікопольський коледж

ДДАЕУ

Спеціальність 208 «Агроінженерія»

 

Група АІ-1

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

12-бальна система

200-бальна система

1

Антонов О.С.

9

170

2

Бачурін М.С.

8

160

3

Величко В.В.

6

140

4

Дашко О.О.

5

130

5

Дорошенко Д.О.

8

160

6

Єрьоменко Д.Г.

4

120

7

Жураковський В.В.

6

140

8

Зозуля С.А.

6

140

9

Ібрагімов С.І.

8

160

10

Калашник О.С.

8

160

11

Кинчевський К.Л.

5

130

12

Кисленко М.Є.

5

130

13

Легкодух В.Є.

9

170

14

Лутков А.В.

5

130

15

Ляшенко К.В.

9

170

16

Мелентьєв Д.О.

8

160

17

Міненко В.О.

9

170

18

Назаров С.С.

5

130

19

Перехрест О.П.

5

130

20

Шовкута Р.В.

5

130

 

Група АІ-2

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

12-бальна система

200-бальна система

1

Гонтар А.О.

9

170

2

Грибонос М.О.

5

130

3

Данильченко К.Г.

5

130

4

Дуда В.В.

7

150

5

Захаров А.Я.

5

130

6

Іващенко В.О.

5

130

7

Каїрський Г.О.

8

160

8

Корсун В.Г.

8

160

9

Кравченко Д.А.

5

130

10

Мізін В.Д.

5

130

11

Мірошниченко А.А.

4

120

12

Мостовенко І.О.

9

170

13

Мосур П.В.

9

170

14

Никифоров І.М.

7

150

15

Петлицький О.О.

9

170

16

Саприкін Г.Г.

8

160

17

Скоп Д.В.

7

150

18

Ткаченко М.А.

5

130

19

Тюмкін А.В.

9

170

 

Група АІ-3

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

12-бальна система

200-бальна система

1

Алмаз К.А.

4

120

2

Бакаленко Р.Ю.

5

130

3

Бондар І.Д.

9

170

4

Гончаренко С.М.

4

120

5

Ємченко Б.В.

8

160

6

Зубєхін Р.В.

4

120

7

Лось В.Є.

5

130

8

Обрєзков М.А.

8

160

9

Павлов К.В.

4

120

10

Рагулін В.В.

4

120

11

Радченко Д.П.

5

130

12

Смирних В.В.

6

140

13

Смолкотін С.О.

6

140

14

Стернард Д.Ю.

9

170

15

Стецюк І.О.

4

120

16

Торочко Р.Р.

4

120

17

Труфанов О.К.

5

130

18

Устінов Н.П.

6

140

19

Шапошник Д.В.

8

160

 

 Спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій»

 

Група ГЗ-1

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

12-бальна система

200-бальна система

1

Божко Я.С.

7

150

2

Бушуєва Ю.О.

6

140

3

Губа М.О.

8

160

4

Дрога С.О.

8

160

5

Козак А.С.

6

140

6

Марчук Ю.Д.

6

140

7

Шейко В.М.

9

170

 

 Спеціальність 207 «Водні біоресурси та аквакультура»

 

Група ВБА-1

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

12-бальна система

200-бальна система

1

Бушев В.Є.

8

160

2

Кияниця Є.В.

5

130

3

Колосов Я.К.

9

170

4

Скиба О.В.

7

150

5

Якимець А.М.

6

140

 

Go to top