Menu

Нікопольський коледж

ДДАЕУ

 

 

    Нікопольський коледж Дніпровського державного аграрно-економічного університету – це один із найпрестижніших закладів фахової передвищої освіти Дніпропетровщини. За свою майже вікову історію коледж  пройшов шлях становлення від простої агрошколи до одного із найпрестижніших закладів вищої освіти регіону. Змінювались покоління викладачів і студентів, мінялися назви навчального закладу, але незмінними залишалися високий педагогічний потенціал колективу, його постійний творчий пошук. Нині коледж — навчальний заклад, в якому людина не лише здобуває професію, а й отримує практичні навички обраної спеціальності. Заклад  має необхідне матеріально-технічне і наукове забезпечення навчального процесу, висококваліфікований педагогічний колектив, що забезпечує випускникам фундаментальні знання. У коледжі створені належні умови для навчання, побуту, відпочинку, занять спортом, художньою самодіяльністю.


 

 

 

 



Будь ласка, введіть адресу електронної пошти для вашого облікового запису. Код верифікації буде надісланий на цю адресу. Після того як Ви отримаєте код верифікації, Ви зможете вибрати новий пароль для Вашого облікового запису.

Новини

Рейтинговий список вступників на основі БЗСО (основна КП) 2021

Список рекомендованих на зарахування

208 "Агроінженерія"

Бюджетне фінансування (бюджет)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
1 Назаров Сергій Сергійович 416 Квота - 1
2 Гончаренко Сергій Миколайович 366 Квота - 1
3 Бачурін Максим Сергійович 538  
4 Калашник Олег Сергійович 533,4  
5 Корсун Вадим Григорович 530  
6 Антонов Олександр Сергійович 530  
7 Бондар Іван Денисович 521  
8 Саприкін Геннадій Григорович 516  
9 Никифоров Ілля Миколайович 515  
10 Дуда Володимир Володимирович 513  
11 Мелентьєв Данііл Олександрович 513  
12 Міненко Вадим Олександрович 509  
13 Петлицький Олександр Олександрович 508  
14 Скоп Данило Васильович 505  
15 Мостовенко Ігор Олегович 505  
16 Гонтар Андрій Олександрович 493  
17 Обрєзков Микола Анатолійович 492,45  
18 Мосур Павло Володимирович 492  
19 Грибонос Максим Олександрович 489  
20 Ємченко Богдан Володимирович 485,1  
21 Іващенко Владислав Олександрович 485  
22 Ібрагімов Степан Юсіфович 485  
23 Кравченко Денис Анатолійович 483  
24 Каїрський Гліб Олександрович 481  
25 Величко Вадим Валерійович 476,7  
26 Дорошенко Денис Олександрович 475  
27 Ляшенко Кирило Володимирович 475  
28 Ткаченко Микита Антонович 474  
29 Зозуля Самуїл Анатолійович 468  
30 Кинчевський Кирило Леонідович 467  
31 Легкодух Владислав Євгенійович 466  
32 Стернард Дмитро Юрійович 466  
33 Перехрест Олександр Петрович 462  
34 Тюмкін Артур Вікторович 461  
35 Данильченко Костянтин Геннадійович 457  
36 Шапошник Дмитро Вадимович 452  
37 Смолкотін Станіслав Олексійович 445  
38 Лутков Андрій Васильович 442  
39 Захаров Антон Янович 440  
40 Мізін Вадимир Денисович 431  

За кошти фізичних або юридичних осіб (контракт)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
41 Труфанов Олександр Костянтинович 429  
42 Якимець Андрій Максимович 429  
43 Жураковський В`ячеслав Віталійович 425  
44 Дашко Олександр Олександрович 423,15  
45 Смирних Владислав Віталійович 423  
46 Мірошниченко Андрій Андрійович 422  
47 Радченко Данило Павлович 414  
48 Кисленко Максим Євгенійович 408  
49 Стецюк Іван Олександрович 408  
50 Устінов Нікіта Павлович 407  
51 Лось Владислав Євгенович 406  
52 Шовкута Роман Вікторович 398  
53 Бакаленко Руслан Юрійович 396  
54 Зубєхін Роман Володимирович 384  
55 Алмаз Кирило Артемович 383  
56 Рагулін Віктор Вікторович 379  
57 Торочко Роман Русланович 372  
58 Єрьоменко Дмитрій Геннадійович 370  
59 Павлов Костянтин Володимирович 368  

 

193 "Геодезія та землеустрій"

Бюджетне фінансування (бюджет)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
1 Шейко Володимир Миколайович 517 Квота - 1
2 Дрога Софія Олександрівна 500  
3 Божко Ярослав Сергійович 476  
4 Бушуєва Юлія Олексіївна 463  
5 Губа Марина Олександрівна 459  

  За кошти фізичних або юридичних осіб (контракт)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
6 Козак Анастасія Сергіївна 454  
7 Марчук Юлія Дмитрівна 451  

 

207 "Водні біоресурси та аквакультура"

Бюджетне фінансування (бюджет)

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові вступника Конкурсний бал Ознака особливих підстав для зарахування
1 Кияниця Єгор Віталійович 404 Квота - 1
2 Колосов Ярослав Костянтинович 547  
3 Бушев Владислав Євгенович 495  
4 Скиба Олександр Володимирович 432  
5 Якимець Андрій Максимович 429  

 

 

Результати вступного випробування з математики (усно) БЗСО 2021

Спеціальність 208 «Агроінженерія»

 

Група АІ-1

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

12-бальна система

200-бальна система

1

Антонов О.С.

9

170

2

Бачурін М.С.

8

160

3

Величко В.В.

6

140

4

Дашко О.О.

5

130

5

Дорошенко Д.О.

8

160

6

Єрьоменко Д.Г.

4

120

7

Жураковський В.В.

6

140

8

Зозуля С.А.

6

140

9

Ібрагімов С.І.

8

160

10

Калашник О.С.

8

160

11

Кинчевський К.Л.

5

130

12

Кисленко М.Є.

5

130

13

Легкодух В.Є.

9

170

14

Лутков А.В.

5

130

15

Ляшенко К.В.

9

170

16

Мелентьєв Д.О.

8

160

17

Міненко В.О.

9

170

18

Назаров С.С.

5

130

19

Перехрест О.П.

5

130

20

Шовкута Р.В.

5

130

 

Група АІ-2

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

12-бальна система

200-бальна система

1

Гонтар А.О.

9

170

2

Грибонос М.О.

5

130

3

Данильченко К.Г.

5

130

4

Дуда В.В.

7

150

5

Захаров А.Я.

5

130

6

Іващенко В.О.

5

130

7

Каїрський Г.О.

8

160

8

Корсун В.Г.

8

160

9

Кравченко Д.А.

5

130

10

Мізін В.Д.

5

130

11

Мірошниченко А.А.

4

120

12

Мостовенко І.О.

9

170

13

Мосур П.В.

9

170

14

Никифоров І.М.

7

150

15

Петлицький О.О.

9

170

16

Саприкін Г.Г.

8

160

17

Скоп Д.В.

7

150

18

Ткаченко М.А.

5

130

19

Тюмкін А.В.

9

170

 

Група АІ-3

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

12-бальна система

200-бальна система

1

Алмаз К.А.

4

120

2

Бакаленко Р.Ю.

5

130

3

Бондар І.Д.

9

170

4

Гончаренко С.М.

4

120

5

Ємченко Б.В.

8

160

6

Зубєхін Р.В.

4

120

7

Лось В.Є.

5

130

8

Обрєзков М.А.

8

160

9

Павлов К.В.

4

120

10

Рагулін В.В.

4

120

11

Радченко Д.П.

5

130

12

Смирних В.В.

6

140

13

Смолкотін С.О.

6

140

14

Стернард Д.Ю.

9

170

15

Стецюк І.О.

4

120

16

Торочко Р.Р.

4

120

17

Труфанов О.К.

5

130

18

Устінов Н.П.

6

140

19

Шапошник Д.В.

8

160

 

 Спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій»

 

Група ГЗ-1

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

12-бальна система

200-бальна система

1

Божко Я.С.

7

150

2

Бушуєва Ю.О.

6

140

3

Губа М.О.

8

160

4

Дрога С.О.

8

160

5

Козак А.С.

6

140

6

Марчук Ю.Д.

6

140

7

Шейко В.М.

9

170

 

 Спеціальність 207 «Водні біоресурси та аквакультура»

 

Група ВБА-1

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

12-бальна система

200-бальна система

1

Бушев В.Є.

8

160

2

Кияниця Є.В.

5

130

3

Колосов Я.К.

9

170

4

Скиба О.В.

7

150

5

Якимець А.М.

6

140

 

Результати вступного випробування з української мови (диктант) БЗСО 2021

Спеціальність 208 «Агроінженерія»

 Група АІ-1

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

12-бальна система

200-бальна система

1

Антонов О.С.

9

170

2

Бачурін М.С.

8

160

3

Величко В.В.

9

170

4

Дашко О.О.

6

140

5

Дорошенко Д.О.

9

170

6

Єрьоменко Д.Г.

4

120

7

Жураковський В.В.

7

150

8

Зозуля С.А.

8

160

9

Ібрагімов С.І.

10

180

10

Калашник О.С.

10

180

11

Кинчевський К.Л.

7

150

12

Кисленко М.Є.

6

140

13

Легкодух В.Є.

7

150

14

Лутков А.В.

8

160

15

Ляшенко К.В.

9

170

16

Мелентьєв Д.О.

9

170

17

Міненко В.О.

10

180

18

Назаров С.С.

6

140

19

Перехрест О.П.

8

160

20

Шовкута Р.В.

6

140

 

Група АІ-2

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

12-бальна система

200-бальна система

1

Гонтар А.О.

8

160

2

Грибонос М.О.

9

170

3

Данильченко К.Г.

7

150

4

Дуда В.В.

9

170

5

Захаров А.Я.

7

150

6

Іващенко В.О.

9

170

7

Каїрський Г.О.

7

150

8

Корсун В.Г.

9

170

9

Кравченко Д.А.

8

160

10

Мізін В.Д.

5

130

11

Мірошниченко А.А.

7

150

12

Мостовенко І.О.

8

160

13

Мосур П.В.

8

160

14

Никифоров І.М.

9

170

15

Петлицький О.О.

9

170

16

Саприкін Г.Г.

9

170

17

Скоп Д.В.

8

160

18

Ткаченко М.А.

9

170

19

Тюмкін А.В.

9

170

 

Група АІ-3

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

12-бальна система

200-бальна система

1

Алмаз К.А.

4

120

2

Бакаленко Р.Ю.

6

140

3

Бондар І.Д.

6

140

4

Гончаренко С.М.

5

130

5

Ємченко Б.В.

9

170

6

Зубєхін Р.В.

6

140

7

Лось В.Є.

5

130

8

Обрєзков М.А.

8

160

9

Павлов К.В.

4

120

10

Рагулін В.В.

5

130

11

Радченко Д.П.

6

140

12

Смирних В.В.

6

140

13

Смолкотін С.О.

6

140

14

Стернард Д.Ю.

8

160

15

Стецюк І.О.

8

160

16

Торочко Р.Р.

4

120

17

Труфанов О.К.

6

140

18

Устінов Н.П.

5

130

19

Шапошник Д.В.

8

160

 

 

Спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій»

 

Група ГЗ-1

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

12-бальна система

200-бальна система

1

Божко Я.С.

7

150

2

Бушуєва Ю.О.

8

160

3

Губа М.О.

8

160

4

Дрога С.О.

9

170

5

Козак А.С.

9

170

6

Марчук Ю.Д.

8

160

7

Шейко В.М.

7

150

 

Спеціальність 207 «Водні біоресурси та аквакультура»

 

Група ВБА-1

  

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

12-бальна система

200-бальна система

1

Бушев В.Є.

6

140

2

Кияниця Є.В.

6

140

3

Колосов Я.К.

9

170

4

Назаренко М.А.

Не з’явився

Не з’явився

5

Скиба О.В.

7

150

6

Якимець А.М.

7

150

 

 

Розклад занять

Розклад занять на

II півріччя 2020-2021 н.р.

Міністерство освіти і науки України

Є головним органом у системі
центральних органів виконавчої
влади із забезпечення реалізації
державної політики у сфері освіти,
наукової, науково-технічної,
інноваційної діяльності та
інтелектуальної власності.

Міністерство аграрної політики та продовольства України

є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади з питань формування та забезпечення реалізації державної аграрної політики.

ДУ "Урядовий контактний центр"

160x78

Національна система опрацювання звернень до органів виконавчої влади.

Go to top