Menu

Нікопольський коледж

ДДАЕУ

  Нікопольський коледж Дніпровського державного аграрно-економічного університету – це заклад вищої освіти І рівня акредитації. За свою майже вікову історію коледж  пройшов шлях становлення від простої агрошколи до одного із найпрестижніших закладів вищої освіти регіону. Змінювались покоління викладачів і студентів, мінялися назви навчального закладу, але незмінними залишалися високий педагогічний потенціал колективу, його постійний творчий пошук. Нині коледж — навчальний заклад, в якому людина не лише здобуває професію, а й отримує практичні навички обраної спеціальності. Заклад  має необхідне матеріально-технічне і наукове забезпечення навчального процесу, висококваліфікований педагогічний колектив, що забезпечує випускникам фундаментальні знання. У коледжі створені належні умови для навчання, побуту, відпочинку, занять спортом, художньою самодіяльністю.


Результати вступних випробувань

 

з української мови

 


Рейтинг успішності студентів

2 семестр 2018-2019 н.р.

 

Агроінженерія 1 курс (АІ-1-18, АІ-2-18)

Агроінженерія (зі скороченим терміном навчання) 1 курс (АІП-4-18)

Водні біоресурси та аквакультура 1 курс (ВБА-1-18)

Геодезія та землеустрій 1 курс (ГЗ-1-18)

Агроінженерія 2 курс (АІ-1-17, АІ-2-17, АІ-3-17)

Водні біоресурси та аквакультура 2 курс (ВБА-1-17)

Геодезія та землеустрій 2 курс (ГЗ-1-17)

Агроінженерія 3 курс (АІ-1-16, АІ-2-16, АІ-3-16)

Геодезія та землеустрій 3 курс (ГЗ-1-16)

 

rating


Оголошення!

Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" планує проведення серед науково-педагогічних працівників, студентів ЗВО опитування на тему: "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті евопейського досвіду університетської автономії". 

Тому відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №22.1/10-1323 від 16.04.2019 року розміщуємо на сайті ЗВО посилання щодо опитування респондентів за допомогою електронної форми:

- науково-педагогічних працівників за адресою - https://bit.ly/2PfQfNC;

- студентыв за адресою - https://bit.ly/2ZnMryq.

 


Оновлено розклад на ІІ півріччя 2018-2019 н.р.!

(18.02.2019 р.)

rozklad zanyat


УВАГА!

    Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, про заходи, які в рамках інформаційної кампанії плануємо провести в оn-line режимі на платформі Youtube каналу Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (DnRCOYaO) для учнів/студентів закладів освіти, які у 2019 році мають складати зовнішнє незалежне оцінювання:

  •  20.12.2018 о 12.00 зустріч начальника методичного відділу ДпРЦОЯО Мукомел Н.А. з учнівською та педагогічною громадськістю з питань підготовки до ЗНО «ЗНО 2019 – необхідний елемент майбутнього. Підготовка до ЗНО». Доступ до участі в заході за таким посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=i7boIradbm8&feature=youtu.be
  •  10.01.2019 о 14.30 зустріч начальника методичного відділу ДпРЦОЯО Мукомел Н.А. з учнівською та педагогічною громадськістю з питань проходження пробного ЗНО «Пробне ЗНО 2019 – побач перспективу». Доступ до участі в заході за таким посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=nZupqRx1ghY&feature=youtu.be

     Запрошуємо взяти участь у заходах випускників закладів середньої освіти та класних керівників випускних класів. Матеріали зустрічі плануємо зберігати у записі на каналі Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (DnRCOYaO) для можливості їх використання у зручний час.

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти, на яку Ви створювали свій обліковий запис. Ваш логін буде надісланий на цю електронну адресу.

Розклад занять

Розклад занять на

IІ півріччя 2018-2019 н.р.

Міністерство освіти і науки України

Є головним органом у системі
центральних органів виконавчої
влади із забезпечення реалізації
державної політики у сфері освіти,
наукової, науково-технічної,
інноваційної діяльності та
інтелектуальної власності.

Міністерство аграрної політики та продовольства України

є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади з питань формування та забезпечення реалізації державної аграрної політики.

ДУ "Урядовий контактний центр"

160x78

Національна система опрацювання звернень до органів виконавчої влади.

Go to top