Menu

Нікопольський коледж

ДДАЕУ

Шановні колеги, студенти, батьки!


Вітаємо Вас із Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай магічна чарівність цих свят буде в посмішках Ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті та радості, які створюють дивовижне відчуття злагоди і щастя! Нехай з останніми хвилинами старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2021 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.  
Бажаємо Вам миру, здоров'я, здійснення бажань і мрій, успіхів у справах! Нехай любов і радість завжди наповнює ваші серця! Щиро бажаємо достатку в домі, щасливої та щедрої долі та впевненості у завтрашньому дні! 


З повагою адміністрація та педагогічний колектив

Нікопольського коледжу ДДАЕУ


 

    Нікопольський коледж Дніпровського державного аграрно-економічного університету – це заклад вищої освіти І рівня акредитації. За свою майже вікову історію коледж  пройшов шлях становлення від простої агрошколи до одного із найпрестижніших закладів вищої освіти регіону. Змінювались покоління викладачів і студентів, мінялися назви навчального закладу, але незмінними залишалися високий педагогічний потенціал колективу, його постійний творчий пошук. Нині коледж — навчальний заклад, в якому людина не лише здобуває професію, а й отримує практичні навички обраної спеціальності. Заклад  має необхідне матеріально-технічне і наукове забезпечення навчального процесу, висококваліфікований педагогічний колектив, що забезпечує випускникам фундаментальні знання. У коледжі створені належні умови для навчання, побуту, відпочинку, занять спортом, художньою самодіяльністю.


 

 

 

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти, на яку Ви створювали свій обліковий запис. Ваш логін буде надісланий на цю електронну адресу.

Новини

22 січня – День Соборності України

     

      22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

     

 

     Акт Злуки увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини – щонайменше з середини XIX століття. Це була основоположна подія для українського державотворення. 22 січня 1918 року на хвилі національно-визвольних змагань Українська Центральна Рада вперше у XX столітті проголосила незалежність української держави.  А вже за рік – 22 січня 1919 – на Софійському майдані в Києві Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися в одну державу.

      Пам’ять про існування власної держави у 1917-1921 роках у наступні роки надихала українців на продовження визвольної боротьби. У 71-у річницю Акта Злуки (22 січня 1990 року) в Україні відбулася одна з найбільших у Центрально-Східній Європі масових акцій – “живий ланцюг” як символ єдності східних і західних земель України. Понад мільйон людей, узявшись за руки, створили безперервний ланцюг від Івано-Франківська через Львів до Києва. 31 рік тому ця подія стала провісником падіння СРСР і відновлення незалежної України.

 


 

Відкриття меморіальної дошки Ганевичу Роману Ігоровичу

 

      22 грудня 2020 року на фасаді будівлі Нікопольського коледжу Дніпровського державного аграрно-економічного університету відкрили меморіальну дошку випускнику 1998 року відділення "Механізація сільського господарства" Роману Ганевичу. Присутні родичі загиблого, представники місцевої влади, керівництво коледжу та небайдужі нікопольці вшанували пам'ять Романа Ганевича хвилиною мовчання. До меморіальної дошки поклали квіти.

     Ганевич Роман Ігорович, учасник бойових дій на сході України, народився 16.03.1979 року.
     
     Мобілізований до лав ЗСУ 14.08.2014 року. Брав безпосередню участь в Антитерористичній операції на сході України. У вересні 2014 року обороняв місто Маріуполь.
 
     Довідка: У 1994 році закінчив КЗ ННВК № 15. З 1994 по 1998 рік навчався та успішно закінчив Нікопольський коледж Дніпропетровського державного аграрного університету за спеціальністю «Механізація сільського господарства»  та продовжив навчання у Харківському  автомобільно – дорожньому інституті, який закінчив у 2005 році. Працював водієм на заводі «Большевик» та Нікопольській бройлерній фабриці. Водій – професіонал.
Солдат, водій в/ч 3021 НГУ.
     Помер 22.12.2014 року від захворювання, отриманого при проходженні військової служби на сході України у лікарні м. Нікополь.
     Похований у м. Нікополі на Алеї почесних поховань міського кладовища.
     Нагороджений нагрудним знаком « ЗА ДОБЛЕСНУ СЛУЖБУ» указом Командування Національної Гвардії України від 29 вересня 2014 року № 308 за проявлену мужність під час виведення військової техніки з під обстрілів.
     Указом Президента України № 53/2016 від 17 лютого 2016 року нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» (посмертно).
 
 
 
 
Про відновлення пільг з оплати електроенергій для населення, яке постійно проживає в 30-кілометровій зоні атомних електростанцій, та про відновлення інших пільг населенню з оплати за спожиту електричну енергію

 

Адміністрація коледжу просить Вас підтримати електрону петицію №22/111158-еп "Про відновлення пільг з оплати електроенергій для населення, яке постійно проживає в 30-кілометровій зоні атомних електростанцій, та про відновлення інших пільг населенню з оплати за спожиту електричну енергію", яка розміщена на офіційному інтернет-представництві Президента України за наступним посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/111158

 

✅  Інструкція, як підписати петицію за посиланням - https://bit.ly/35gZS7O
 
 
 
 
 

Розклад занять

Розклад занять на

I півріччя 2020-2021 н.р.

Міністерство освіти і науки України

Є головним органом у системі
центральних органів виконавчої
влади із забезпечення реалізації
державної політики у сфері освіти,
наукової, науково-технічної,
інноваційної діяльності та
інтелектуальної власності.

Міністерство аграрної політики та продовольства України

є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади з питань формування та забезпечення реалізації державної аграрної політики.

ДУ "Урядовий контактний центр"

160x78

Національна система опрацювання звернень до органів виконавчої влади.

Go to top